Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKA - půjčovna lodí

Novinka na Nise...

Využijte možnost neobvyklého výletu za hranice naší republiky - zajistíme Vám zapůjčení lodi!

V případě zájmu nemusí být Vaším místem startu přímo "Nisa u Kristýny", zajistíme  Vám dovoz lodi kamkoli na řeku. Rovněž Vám poskytneme důležitá varování ohledně jezů a jiných nástrah a podáme informace o četných zajímavostech v okolí. Turisty dosud neobjevená, ale přesto kouzelná řeka vybízí i k vícedennímu poznávání. Souběžná cyklostezka Odra-Nisa navíc umožňuje kombinaci lodi a kola.

K dispozici je 20 – 70 kanoí, rafty a kajaky.

kanoe.jpg rafty.jpg

Možné trasy

Zvolte si dle Vašich časových možností trasu na odpoledne, den nebo dokonce celý víkend. Můžete objevovat málo známé úseky Nisy z Bílého Kostela na Kristýnu nebo se vydat od zatopeného lomu Kristýna směrem na hranice České republiky a pokračovat dále po polsko-německé hranici, která byla vytvořena přírodní cestou: právě řekou Nisou.

Pro náročnější vodáky jsme připravili zhruba dvacet čtyři kilometry dlouhou trasu z Bílého Kostela až do Německého městečka Ostritz. Velmi zkušení a zdatní vodáci mohou trasu zdolat za den, pro ostatní je optimální kilometry rozložit do dvou dnů, ideálně víkendu.
 
Nemusíte ale pouze absolvovat námi nabízené trasy, rádi vyhovíme Vašim přáním a pokud to bude možné, zajistíme dopravu lodi kam si řeknete.
 
Služby instruktorů
Plánujete-li výlet i s osobami, jež nemají s vodou zkušenosti, není to problém! Pokud máte zájem, můžete si u nás objednat služby kvalifikovaného instruktora. Ten s Vámi a celou skupinou bude spolupracovat již od začátku, naučí Vás, jak správně ovládat loď, poučí o možných rizicích na trase a po úvodním školení na suchu Vás důkladně proškolí i ve vodě. Během cesty se pak bude věnovat jednotlivým plavidlům a v místě cíle Vám pomůže s vystupováním.

Ceník
 
  Splutí*    1 den   Kristýna na hodinu
Kanoe2 350 450 90
Kanoe3 400 500 110

Pádlo

25 25 v ceně
Vesta 35 35 35
Barel 20 20  
Doprava do Bílého Kostela 250    
Doprava z Hirschfelde 250    
Doprava z Ostritz 300    
* trasa z Bílého Kostela na Kristýnu nebo z Kristýny do Ostritz
 

Výlet s instruktorem
- pouze s předchozí rezervací
  Kristýna - Ostritz Bílý Kostel - Kristýna Bílý Kostel - Ostritz
Dospělý 385 300 450
Dítě 280 220 380
 
 
Další informace a rezervace v recepci Autokempu
 

 

 
 

 

 
Kempy v ČR a SR Katalog Dokempu.cz - průvodce kempy ČR a SR Hotely, penziony a další ubytování v ČR, Hrádek nad Nisou http://www.top-ubytovani-liberec.com - Katalog Ubytování. Městské informační centrum Liberec cyklisté vítáni NAKOLE.CZ bazény, zastřešení Vánoční dárky Liberec.kamzanakupy.cz Katalog ubytování jižní Čechy