Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ubytovací řád

1. Hosté autokempu jsou ubytováni po předložení občanských průkazů a přihlášení se k pobytu.

2. Rekreační pobyt začíná dnem příjezdu (v případě pobytu v chatkách od 14.00 hod.) a končí dnem odjezdu do 10.00 hod. V opačném případě je nutné zaplatit další noc.

3. Návštěvy jsou povoleny pouze po ohlášení v recepci a zaplacení denního poplatku. Všechny návštěvy musí opustit autokemp do 20.00 hod.

4. Nezaregistrovaní návštěvníci autokempu budou vykázáni.

5. Rádia a televizory nesmí rušit ostatní hosty autokempu a v době nočního klidu je nutné tato zařízení vypnout. Návštěvníci nerespektující toto upozornění, budou vykázáni bez nároku na vrácení peněz.

6. Autokemp je od 22.00 hod. do 7.30 hod. pro všechna vozidla uzavřený. Od 23.00 hod. je taktéž nutné dodržovat noční klid. Osobám soustavně porušujícím ubytovací řád bude pobyt v areálu ukončen bez nároku na vrácení peněz.

7. Z bezpečnostních důvodů je nutné motocykly v areálu autokempu tlačit, ostatní motorová vozidla a stejně tak jízdní kola musí jezdit velmi pomalu.

8. V autokempu není dovoleno umývat automobily.

9. Odpadky patří pouze do určených nádob.

10. Odběr proudu je nejvíce do 10 Amp. Je přísně zakázáno topit elektrickými přímotopy.

11. V kempu je zakázáno hrát fotbal, voleybal a jiné míčové hry. Pro tyto účely slouží speciálně vyhrazená místa.

12. Mladiství jsou ubytováni pouze v doprovodu rodičů příp. zletilých příbuzných. Při používání vybavení autokempu, toalet a sprch musí být děti vždy doprovázeny dospělými osobami.

13. Psy všech velikostí a ras musí být vždy na vodítku a dbejte prosím na to, aby Váš pes nevyužíval autokemp jako toaletu.

14. Zákaz přemisťování nábytku v chatce a jeho vynášení ven.

Těšíme se na Vaši návštěvu a

přejeme Vám klidný a pohodový pobyt

 
 

 

 
Kempy v ČR a SR Katalog Dokempu.cz - průvodce kempy ČR a SR Hotely, penziony a další ubytování v ČR, Hrádek nad Nisou http://www.top-ubytovani-liberec.com - Katalog Ubytování. Městské informační centrum Liberec cyklisté vítáni NAKOLE.CZ bazény, zastřešení Vánoční dárky Liberec.kamzanakupy.cz Katalog ubytování jižní Čechy